Aktuality > Výběrová řízení

vloženo: 16. 9. 2017

Hledáme pracovníky na tuto pozici:

Pracovník v sociálních službách
plat od 13 000 do 20 000 Kč dle dosažené praxe a pracovních výsledků
Náplň práce:
péče a podpora klientům (dospělým osobám) s mentálním i kombinovaným postižením, nácvik jednoduchých denních činností a podpora soběstačnosti klientů, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím, vzdělávací a aktivizační činnosti, příprava a vedení činností klientů, vedení dokumentace a individuální plánování.

Požadavky:
Akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách nebo odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, aktivní řidič – sk. B, základní znalost práce s PC, samostatnost, dobré komunikační dovednosti, aktivita, flexibilita, kladný vztah k lidem se zdravotním postižením, ochota pracovat v 3směnném provozu.

Nabízíme:
Místo výkonu práce Nalžovice, nástup dle dohody (ideálně od 1.10.2017), pracovní poměr na dobu určitou, plat odpovídající nařízení vlády

Přihlášky do výběrového řízení prosím zasílejte do 20.9.2017 na email: vyberko@domov-nalzovice.cz. Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat: 1) profesní životopis, 2) motivační dopis (kde mmj. uveďte, proč se o nabízenou pozici ucházíte a co od ní očekáváte, jaké konkrétní zkušenosti, znalosti a dovednosti nám můžete nabídnout).

Všeobecná sestra (úvazek 0.5)
plat od 15 000 do 24 000 Kč dle dosažené praxe a pracovních výsledků

Požadavky:
Registrovaná sestra, aktivní řidič – sk. B, základní znalost práce s PC, samostatnost, dobré komunikační dovednosti, aktivita, flexibilita, kladný vztah k lidem se zdravotním postižením.

Nabízíme:

Služba sociálně terapeutické dílny v Příbrami
je spolufinancována za podpory města Příbram

Domov Nalžovice
Design: DIRTECHO MEDIA s.r.o.